14 Ocak ATV yayın akışı ile Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı yeni bölüm ne zaman?

MEDYA Haber Girişi : 14 Ocak 2021 17:54
ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm için geri sayım başladı. Geçen hafta ekrana gelen son bölümün ardından dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Yayınlanan son bölümde hem eşini hem evlatlarını kaybed

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm merakla bekleniyor. Yayınlanacak yeni bölümde Hande Soral'ın karakteri Ümit ile ilgili detaylar da ortaya çıkacak. Bugün yayınlanması beklenen 80.bölümün Atv yayın akışında dizinin yer almıyor oluşu dikkat çekti. Dizinin fenomen takipçileri 14 Ocak 2021 atv yayın akışına bakarak Bir Zamanlar Çukurova neden yok sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı, neden yok? ATV yayın akışı! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA BU AKŞAM YENİ BÖLÜM VAR MI? 14 OCAK ATV YAYIN AKIŞI

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 80.yeni bölüm izleyiciyle buluşacak. Ancak dizinin bu hafta tv yayın akışında yer almaması meraklandırdı. Haberimizde, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm detayları ve tv yayın akışı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. 14 Ocak tv yayın akışına göre bugün Fenerbahçe Kasımpaşaspor maçı ekrana gelecek. Bir Zamanlar Çukurova 80.bölüm gelecek hafta yayınlanması bekleniyor.

14 OCAK ATV YAYIN AKIŞI İÇİN TIKLAYINIZ

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne oldu! Tam da Çukurova'ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlandı! Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz'ı kurtardı, hastaneye de yetiştirdi. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar etti, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşti. Adeta Çukurova'da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açıldı! Ama kader, bir kez daha ayrılık kartını çıkardı!Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz'ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar! Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alacaktır. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da yoktur. Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömerler. Yılmaz'ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana'da bambaşka şeyler de olacaktır. Gaffur, artık Almanya işinin sonuna gelmiştir. Gitmek için her şeyi hazırlar, hatta Demir ile bile işleri yoluna koyar. Bu arada, Adana'ya gelen Ümit, otomobili arızalanınca Demir ile tanışacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA BU AKŞAM VAR MI?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin 80. yeni bölüm fragmanı da ekrana gelmedi ancak dizinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta perşembe günü 21 Ocak'ta yayımlanması bekleniyor.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr