Acun Ilıcalı'nın laptop bilgisayar kampanyasına nasıl ve nereden başvuru yapılır, katılım şartları neler? Haydi Şimdi kampanyası SMS numarası kaç?

MEDYA Haber Girişi : 21 Eylül 2020 14:53
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Haydi Şimdi kampanyası ile uzaktan eğitimde olan; ancak dizüstü bilgisayarı olmayan öğrencilere yardımda bulunuyor. Dün akşam TV8 ekranlarından canlı olarak yayınlanan laptop bilgisayar kampanyasında, yüklü miktarda bağış t
Acun Ilıcalı dizüstü laptop bilgisayar kampanyasına nasıl başvurulur? Haydi Şimdi kampanyası SMS numarası kaç?

Acun Ilıcalı'nın düzenlemiş olduğu Haydi Şimdi dizüstü bilgisayar laptop kampanyası, günün en çok araştırılanları arasında öne çıkıyor. Ünlü televizyoncu tarafından geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan kampanyanın canlı yayını dün akşam TV8 ekranlarından yapıldı. Ilıcalı, uzaktan eğitim sürecinde olan; ancak dizüstü laptop bilgisayarı olmayan öğrenciler için kampanya düzenledi. Haydi Şimdi adı verilen kampanyada, yüklü miktarda bağış toplandı. Bu bağışlar ile dizüstü laptop bilgisayarlar alınacak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.

ACUN ILICALI DİZÜSTÜ LAPTOP BİLGİSAYAR KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

"Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor. Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için pazar akşamı TV8'de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım" diyerek açıklama yapan Acun Ilıcalı, henüz katılım şartlarını açıklamadı.

HAYDİ ŞİMDİ KAMPANYASI SMS NUMARASI KAÇ?

Haberimizden, Acun Ilıcalı'nın Haydi Şimdi dizüstü laptop bilgisayar kampanyası hakkında bilgi edinebilir; katılım şartları, SMS numarası gibi merak edilen detaylara ulaşabilirsiniz.Acun Ilıcalı dizüstü laptop bilgisayar kampanyasına nasıl başvurulur? Haydi Şimdi kampanyası SMS numarası kaç?

Corona virüsü nedeniyle uzaktan eğitim alacak öğrencilerin bazılarında bilgisayar olmaması ve eğitimden geri kalmaması adına başlatılan "Haydi şimdi" kampanyası saat 23.15'te TV8 ekranlarında başladı. Kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyenlerin "EĞİTİM" yazıp 2868'e mesaj göndermeleri yetiyor.

DİZÜSÜ BİLGİSAYARLAR 3 BİN TL

Acun Ilıcalı, eğitim desteği için öğrencilere sağlanacak dizüstü bilgisayarların yaklaşık olarak 3 bin TL değerinde olduğunu açıkladı.

Türk Kızılay Mobil Çağrı merkezini "168"i arayarak bağış yapılabiliyor.Acun Ilıcalı dizüstü laptop bilgisayar kampanyasına nasıl başvurulur? Haydi Şimdi kampanyası SMS numarası kaç?

TÜRK KIZILAY'INDAN BAĞIŞ

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, canlı yayına bağlanarak, 250 bin TL destek verdiğini açıkladı.Acun Ilıcalı dizüstü laptop bilgisayar kampanyasına nasıl başvurulur? Haydi Şimdi kampanyası SMS numarası kaç?

Yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Haluk Levent ise öğrenciler için 200 bin TL bağış yaptı.

Atasay adına yayına bağlanan temsilci 500 bin lira bağış yaptıklarını açıkladı


Kaynak : https://www.sabah.com.tr