Bir Zamanlar Çukurova 65.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 64.son bölüm izle

MEDYA Haber Girişi : 18 Eylül 2020 10:55
ATV´nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Dün akşam son bölümüyle ekrana gelen dizide Züleyha, 'Adnan senin oğlun. Öz babası sensin' dedi. Yılmaz bu gerçeğin ardından büyük şok yaşamıştır. Yaşanan g
Bir Zamanlar Çukurova 65.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Ekranların ilgiyle izlenilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş'in rol aldığı dizi dün akşam yeni sezonuyla ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde Züleyha'nın Yılmaz'a gerçekleri anlatması izleyicisine şok etkisi yarattı. Diziyi kaçıranlar veya yeni bölüm fragmanı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler ise sıkı araştırmaya geçti. Buna göre; Bir Zamanlar Çukurova 65.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 64.son bölüm izle ekranı ve son bölümde yaşananlar....

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 65.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova 65.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanınca haberimizde yer alacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 64.son bölümüyle izleyiciyle buluştu. Diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova izle ekranı haberimizde yer alıyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ekranı ve yeni bölüm fragman bilgileri...Bir Zamanlar Çukurova 65.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 65.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 24 Eylül Perşembe ekrana gelecek olan 65. yeni bölüm fragmanı henüz ATV tarafından yayınlanmadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cezaevinden çıkmış olsa da Demir'in gözündeki cezasını şimdi konakta çekmeye devam eden Züleyha, hala evlatlarına hasret! Demir, çocuklarını saklamaya da Züleyha'yı cezalandırmaya da devam ediyor! Demir'in, "Züleyha'nın evde hizmetli olarak kalması" emrine Hünkar bile karşı duramadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ZÜLEYHA, MÜJGAN'IN ÖLÜM TUZAĞINDAN SAĞ ÇIKACAK MI?

Gece çöpü çıkarmaya gittiğinde Müjgan'ın silahı ve kendisi için kurduğu darağacı ile burun buruna gelen Züleyha, ilmeği boynuna geçirecek mi? Müjgan, Yılmaz'la arasındaki en büyük engeli ortadan kaldırmak için katil olmayı göze alacak mı? Hünkar, Züleyha'yı korumaya çalıştıkça öfkesi artan Demir, annesine son darbeyi vuracak. Hünkar, Demir'i torunlarını anneleriyle kavuşturmaya ikna etmeye çalışırken, anne-oğul arasındaki uçurum bir kat daha açılacak!Bir Zamanlar Çukurova 65.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ÇUKUROVA'NIN HÜNKAR'I İLE ASSOLİST SEVDA'NIN ORTAK KADERİ

Torunlarını bulmak için attığı her adımda oğlunu biraz daha kaybeden Hünkar, tüm bu karmaşanın ortasında öyle biriyle karşılaşıyor ki gözlerinden adeta alev çıkıyor! Hünkar Yaman'ın hiç ummadığı bir anda karşılaştığı Sevda Çağlayan, iki kadını da büyük bir savaşın eşiğine getiriyor. Çukurova'nın en güçlü hükümran kadını Hünkar ile İstanbul gazinolarının en büyük assolistlerinden Sevda'yı karşılaştıran ortak kader ne? Bu iki kadın hayatlarının en büyük savaşına girerken, Çukurova'da taş taş üstünde kalabilecek mi? Hünkar, eşinin ihaneti ile ilk kez gerçek bir savaşa giriyor. Çünkü bu kez, aynı ihanetin bir tarafında oğlu var!


Kaynak : https://www.sabah.com.tr