Bugün dolar ne kadar? 31 Mart Bugün canlı ve güncel döviz kuru ile Euro ve Dolar ne kadar, kaç TL? İşte döviz kuru canlı gelişmeler!

Ekonomi Haber Girişi : 31 Mart 2021 08:23
Piyasalarda yaşanan dalgalanmalar tüm dünyanın gündeminde yer almaya devam ederken haftanın üçüncü işlem gününde de döviz kuru üzerindeki son dakika gelişmeleri sabah saatlerinden itibaren 'Dolar ne kadar oldu, Euro ve dolar kaç TL?' sorularıyla

Dolar – döviz kuru alış ve satış fiyatlarında yaşadığı dalgalanmayla beraber "Dolar ne kadar, kaç TL?" sorularıyla sabah saatlerinden itibaren ülke genelinin adeta gündemindeki yerini aldı. Hafta başında da Asya piyasalarındaki hareketlilik sonrasında 7,40 seviyelerinde seyreden dolar fiyatı 8,30 TL'lere kadar yükseldi. Bu kapsamda "Dolar ne kadar oldu, Euro ve dolar kaç TL?" soruları döviz kuru üzerindeki gelişmeleri takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte son dakika gelişmeleri ile Euro/TL ve Dolar/TL alış satış fiyatı canlı rakamlar…Şu an Dolar ne kadar? 22 Mart canlı ve güncel doviz kuru ile Euro ve dolar ne kadar, kaç TL?

DOLAR NE KADAR OLDU?

Geçtiğimiz hafta, Asya borsalarının erken saatlerde açılmasının ardından Dolar/TL paritesinde hareketlilik yaşandığı gözlemlenmişti. Bu hafta da dolar kuru haftanın üçüncü işlem gününde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor.

ALIŞ: 8,3055

SATIŞ: 8,3342Şu an Dolar ne kadar? 22 Mart canlı ve güncel doviz kuru ile Euro ve dolar ne kadar, kaç TL?

EURO NE KADAR?

ALIŞ: 9,7678

SATIŞ: 9,8397Şu an Dolar ne kadar? 22 Mart canlı ve güncel doviz kuru ile Euro ve dolar ne kadar, kaç TL?

İNGİLİZ STERLİNİ

ALIŞ: 11,3831

SATIŞ: 11,4271Şu an Dolar ne kadar? 22 Mart canlı ve güncel doviz kuru ile Euro ve dolar ne kadar, kaç TL?

DOLAR CANLI FİYATI İÇİN TIKLAYINIZ


Kaynak : https://www.sabah.com.tr