EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

MEDYA Haber Girişi : 16 Eylül 2020 09:46
Atv ekranlarının aksiyon dolu yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri için heyecan dorukta. Dizilerin yeni sezonlarına başlamasıyla beraber EDHO severlerin gözü yapımın yayın kanalı Atv tarafından gelecek olan açıklamaya çevrildi. Başrol
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO yeni sezon bölümleri için geri sayım başladı. Yayınlandığı süreçte reyting rekorlarına imza atan yapımın yeni sezonuna ilişkin ilk sinyal başrole hayat veren Oktay Kaynarca'dan geldi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLIYOR? EDHO YENİ SEZON BÖLÜMLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Büyük bir izleyici kitlesine ulaşan yapım koronavirüs salgını nedeniyle sezona erkenden veda eden yapımlar arasında yerini almıştı. Yapımın sevenleri dizilerin yeni sezonlarının başlaması ile beraber araştırmalara başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak merak ediliyor…Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

OKTAY KAYNARCA MÜJDEYİ VERDİ!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için yeni sezon paylaşımı yapımın sıkı takipçilerini de heyecanlandırdı. Müjdeli haber Oktay Kaynarca'dan geldi. Dizide başrol oynayan Kaynarca, Instagram hesabından paylaştığı karesine "Az kaldı..." mesajını not düştü.

EDHO 6. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezonunun eylül ayında başlaması bekleniyor. Ancak resmi tarih hakkında yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktırEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak? EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır. Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir.

Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez. Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır. Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır. Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr