Ekrem İmamoğlu’nun Osman Nuri Kabaktepe ziyaretiyle ilgili algı operasyonu tutmadı!

Gündem Haber Girişi : 31 Mart 2021 08:14
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yakınlığıyla bilinen sosyal medya hesapları, Ekrem İmamoğlu’nun AK Parti İstanbul Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi ziyareti sonrası, AK Parti cephesinin ziyareti görmezden geldiği yalanına sarıldı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi ziyaret etti. Ziyaretin ardından Ekrem İmamoğlu ve İBB’ye yakınlığıyla bilinen sosyal medya hesapları, AK Parti kanadının ziyareti görmezden geldiği iddiasını ortaya attı.

Fakat durum öyle değildi. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, ziyareti resmi hesabından, “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyet, İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.” açıklamasıyla paylaşmıştı.

 

 

Osman Nuri Kabaktepe’den açıklama

Bu algı operasyonuna Osman Nuri Kabaktepe’den de cevap geldi. Kabaktepe, “Bakın bu dramdır. Bir ziyaret paylaşımından bile kazanç sağlama gayreti… Ajans bu hallere düştüyse vay halinize! Halbuki sizin sinekten yağ çıkarma anketinizden daha önce paylaşmışız. Nesini beğenmediniz anlamadık.” ifadelerini kullandı.

 

 

PR ajansı duvara tosladı

Öte yandan, Ekrem İmamoğlu ve İBB’ye yakınlığıyla bilinen hesaplardan @ibbhaberleri’nin “İBB Başkanı olarak Ekrem İmamoğlu, AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi ziyaretini sosyal medyada paylaştı. AK Parti il Başkanı ise bu ziyareti paylaşamadı. Sizce kim kazandı, kim kaybetti?” içerikli taraflı anketi de sonuçlandı. Sonuç yüzde 70.6 oy oranıyla “AK Parti kazandı” şeklinde çıktı.

 

 

haberstrateji.com

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.