Fenomen Enes Batur karantinayı hiçe saydı! Enes Batur kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

MEDYA Haber Girişi : 18 Eylül 2020 10:18
Koronavirüs salgınına yakalanan tanınmış isimlerden olan Fenomen Enes Batur filyasyon ekiplerince evinde bulunmadığı ve kurallara karşı çıktığı gerekçesiyle yurda yerleştirildi. Karantina kurallarına uymayan Youtuber sosyal medya üzerinden gündem olurken
Fenomen Enes Batur karantinayı hiçe saydı! Enes Batur kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Ünlü youtuber Enes Batur'un koronavirüse yakalandığı bilgisi daha önceden duyulurken karantina kurallarına uymayan isim filyasyon ekipleri tarafınca yurda yerleştirildi. Bilindiği üzere alınan kararda karantina kurallarına evlerinde uymayan vatandaşların yurda ve pansiyona yerleştirilmesi gibi bir uygulamanın gerçekleştirileceği bildirilmişti. Peki, Enes Batur kimdir, kaç yaşında? Enes Batur ne iş yapıyor? İşte hakkında merak edilenler…

ENES BATUR KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Youtube üzerinden çektiği videolarla meşhur olan ve fenomen haline gelen Enes Batur bir skandala imza attı. Koronavirüs salgınına yakalanan fenomen isim evinde karantinada bulunması gerekirken kuralları ihlal etti ve dışarı çıktı. Filyasyon ekiplerinin durumu fark etmesiyle beraber ünlü ismin yurda yerleştirildiği bildirildi…Fenomen Enes Batur karantinayı hiçe saydı! Enes Batur kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur'un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin'dir. Babası Polis, annesi ise Hemşiredir. Sosyal medya fenomeni ve youtuber Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir.

Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır.
Kısa bir zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir.

Sosyal medyada ün kazanan Enes Batur'un 6 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Enes Batur 2018'de vizyona giren, kendi yaşamını anlattığı ve başrolünü üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmiyle izleyici karşısına geçmiştir. 2019 senesinde Enes Batur Gerçek Kahraman filmini izleyicisiyle buluşturmuştur.Fenomen Enes Batur karantinayı hiçe saydı! Enes Batur kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

FİLMOGRAFİ
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (2018)

Enes Batur Gerçek Kahraman (2019)

ÖDÜLLERİ
2017: Altın Kelebek Ödülü – "En İyi YouTuber/Instagrammer" (geri alındı)

2018: Altın Palmiye Ödülü – "Yılın Sosyal Medya Fenomeni"


Kaynak : https://www.sabah.com.tr