Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası başvuru detayları...Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına nasıl başvuru yapılır, şartları neler ve SMS numarası kaç?

MEDYA Haber Girişi : 22 Eylül 2020 08:13
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan bilgisayar kampanyası! Haydi Şimdi kampanyası ile uzaktan eğitimde olan; ancak dizüstü bilgisayarı olmayan öğrencilere yardımda bulunulacak. Dün akşam TV8 ekranlarından canlı olarak yayınlanan laptop bilgisayar kampanyas
Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına nasıl başvuru yapılır, şartları neler ve SMS numarası kaç? Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası ne kadar toplandı?

Acun Ilıcalı'nın düzenlemiş olduğu Haydi Şimdi dizüstü bilgisayar kampanyası, günün en çok araştırılanları arasında öne çıkıyor. Ünlü televizyoncu tarafından geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan kampanyanın canlı yayını dün akşam TV8 ekranlarından yapıldı. Ilıcalı, uzaktan eğitim sürecinde olan; ancak dizüstü laptop bilgisayarı olmayan öğrenciler için kampanya düzenledi. Haydi Şimdi adı verilen kampanyada, yüklü miktarda bağış toplandı. Bu bağışlar ile dizüstü laptop bilgisayarlar alınacak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.

HAYDİ ŞİMDİ KAMPANYASI NE KADAR, KAÇ TL TOPLANDI?

Acun Ilıcalı'nın 'Haydi Şimdi' sloganı ile düzenlediği bağış gecesinde 100 bin lira üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686'e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı. Bu rakama SMS'ler henüz dahil edilmedi.

ACUN ILICALI BİLGİSAYAR KAMPANYASIN NASIL VE NEREDEN BAŞVURU YAPILIR, ŞARTLARI NELER?

Bu noktada, Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası başvuru süreci hakkındaki billgiler de merak edilmeye başlandı. Peki, Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına başvuru nasıl yapılır, başvuru formu doldurmak gerekiyor mu ve şartları neler? Haberimizden, Acun Ilıcalı'nın Haydi Şimdi dizüstü laptop bilgisayar kampanyası hakkında bilgi edinebilir; katılım şartları, SMS numarası gibi merak edilen detaylara ulaşabilirsiniz.Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına nasıl başvuru yapılır, şartları neler ve SMS numarası kaç? Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası ne kadar toplandı?

Corona virüsü nedeniyle uzaktan eğitim alacak öğrencilerin bazılarında bilgisayar olmaması ve eğitimden geri kalmaması adına başlatılan "Haydi şimdi" kampanyası saat 23.15'te TV8 ekranlarında başladı. Kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyenlerin "EĞİTİM" yazıp 2868'e mesaj göndermeleri yetiyor.

DİZÜSÜ BİLGİSAYARLAR 3 BİN TL

Acun Ilıcalı, eğitim desteği için öğrencilere sağlanacak dizüstü bilgisayarların yaklaşık olarak 3 bin TL değerinde olduğunu açıkladı.

Türk Kızılay Mobil Çağrı merkezini "168"i arayarak bağış yapılabiliyor.Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına nasıl başvuru yapılır, şartları neler ve SMS numarası kaç? Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası ne kadar toplandı?

Acun Ilıcalı duyurduğu Laptop kampanyasında dağıtma kısmını Milli Eğitim Bakanlığı yapacak.

Acun Ilıcalı topladığı tüm parayı MEB'e aktaracak ve MEB başvuran tüm öğrencilere Laptopu ulaştırmak için uğraşacak.Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına nasıl başvuru yapılır, şartları neler ve SMS numarası kaç? Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası ne kadar toplandı?

EN YÜKSEK BAĞIŞI KİM YAPTI?

Gecenin en yüksek bağışçısı Bahçeşehir Eğitim Kurumları oldu. Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu başkanı Hüseyin Yücel canlı yayına bağlanarak 1 milyon lira bağışladıklarını duyurdu. Acun Ilıcalı bağış miktarını duyunca alkışladı. Hüseyin Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi'nin sahibi Enver Yücel'in oğlu.

EN YÜKSEK 2. BAĞIŞI YAPAN KİŞİ KİM?

Dizüstü bilgisayar kampanyasında gecenin en yüksek ikinci bağışı kamuoyunda pek bilinmeyen bir isimden geldi. Gülderen Holding'in başkanı Kerem Gülderen canlı yayına bağlandı ve 700 bin lira bağışladıklarını duyurdu. Kerem Gülderen'in şirketi enerji sektöründe hizmet veriyor.

TÜRK KIZILAY'INDAN BAĞIŞ

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, canlı yayına bağlanarak, 250 bin TL destek verdiğini açıkladı.Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına nasıl başvuru yapılır, şartları neler ve SMS numarası kaç? Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası ne kadar toplandı?

KIZLARI İÇİN 500 BİN TL BAĞIŞLADI

Acun Ilıcalı'ya canlı yayında gelen sürpriz telefon da ailesinden oldu. Kızı Leyla Ilıcalı yayına bağlanıp "Baba biz 3 kardeş yardım yapacağız ama senin açıklamanı istiyoruz" dedi. Leyla, babasından onlar adına bağış yapmasını isteyince Acun Ilıcalı da "Ben de kızlarım adına 500 bin lira bağışlıyorum" dedi.

ÜNLÜ İSİMLER SESSİZ KALMADI

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Haluk Levent ise bu anlamlı geceye sessiz kalamadı. Ünlü şarkıcı, öğrenciler için 200 bin TL bağış yaptı. Fenomen ve iş kadını Selin Ciğerci ile futbolcu eşi Gökhan Çıra da 200 bin TL bağışladı.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr