Hekimoğlu 17.bölüm izle! Kanal D ile Hekimoğlu son bölüm tamamı hemen izle

MEDYA Haber Girişi : 16 Eylül 2020 11:26
Ekranların sevilen dizilerinden Hekimoğlu 17.bölümü izleyicisiyle buluştu. Yabancı dizi uyarlaması olduğu bilinen ve ilk günlerinden itibaren izleyicilerin dikkatini çeken yapımın son bölümünde yaşananlar damga vurdu. Dizide bu hafta; her zaman olduğu gib
Hekimoğlu 17.bölüm izle! Kanal D ile Hekimoğlu son bölüm tamamı hemen izle

Dün akşam Hekimoğlu 17.son bölüm izle Kanal D ile yayınlandı. Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan gibi isimlerin bulunduğu yapımın yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından sevenleriyle buluştu. Kanal D internet sayfası üzerinden dizinin son bölümünü izlemek isteyen kişiler haberimizin içerisinde yer alan linke giderek kesintisiz şekilde diziyi izleyebilirler. Hekimoğlu son bölüm izle ekranına içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İşte Hekimoğlu 17.bölüm izle!

HEKİMOĞLU 17. SON BÖLÜM İZLE!

Hekimoğlu son bölüm izle linki haberimizin devamında yer almaktadır. Linke giderek tüm bölümü kesintisiz olarak izleyebilirsiniz…

İşte Hekimoğlu son bölüm izle ekranı ve son bölümde yaşananlar…Hekimoğlu 17.bölüm izle! Kanal D ile Hekimoğlu son bölüm tamamı hemen izle HEKİMOĞLU SON BÖLÜM İZLE!

Hekimoğlu son bölüm izlemek için aşağıdaki linke gidebilirsiniz...

https://www.kanald.com.tr/hekimoglu/bolumler/hekimoglu-son-bolum

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hekimoğlu 15 Eylül Salı yayınlanan 17. Bölümde Selin'in kocasının hayatı tamamen Hekimoğlu'nun ellerindedir. Peki Ateş bu ağır yükün altından kalkabilecek mi?

Hekimoğlu Selin'in kocasını tedavi etmeyi sonunda kabul eder ancak Selin'in kocası hasta olmadığı konusunda ısrarcıdır. Hekimoğlu'nun verdiği randevulara bile gitmez. Hekimoğlu'yla karşı karşıya gelmekten çekinmektedir ki bu konuda ne kadar haklı olduğu kısa sürede anlaşılır. Hekimoğlu öyle bir oyun oynar ki Selin'in kocası ne olduğunu anlayamadan kendini hastaneye yatırılmış olarak bulur. Artık hayatı Hekimoğlu'nun ellerindedir.Hekimoğlu 17.bölüm izle! Kanal D ile Hekimoğlu son bölüm tamamı hemen izle

Diğer yandan sık sık görüşmek durumunda kalan Hekimoğlu ve Selin, kendilerini duygusal olarak sorgulamaktan geri duramazlar. Bir zamanlar birbirlerini çok seven bu ikiliyi zor bir süreç beklemektedir. Zeynep, Hekimoğlu'nun duygularına kapılıp bu vakada sağlıklı kararlar veremediğini savunur. Ve kim bilir? Belki de haklıdır.

Hekimoğlu - Selin aşkı yeniden alevlenebilir mi? Hekimoğlu Selin'in kocasına teşhis koyabilecek mi? Daha da önemlisi Hekimoğlu Selin'in kocasının iyileşmesini isteyecek mi? Hekimoğlu'nu Selin'le yan yana görmek Zeynep'i nasıl etkileyecek?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!


Kaynak : https://www.sabah.com.tr