Hercai 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ile Hercai 39. bölüm özeti BURADA!

MEDYA Haber Girişi : 19 Eylül 2020 02:38
ATV´nin reyting rekorları kıran dizisi Hercai´nin yeni bölümleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Her Cuma izleyenlerin heyecanla beklediği dizinin 38. Son bölümünde Artık Azize'nin alacağı intikamın eli olmak istemeyen ve intikamdan vazgeçen Miran, Reyyan
Hercai 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ile Hercai 39. bölüm özeti BURADA!

ATV ekranlarının sevilerek izlenen reyting rekortmeni dizisi Hercai'nin 39. Bölümü ekranlarda yerini aldı ve takipçileri tarafından heyecanla izlendi. Bugün ekranlara gelen son bölümde Torununun ölümünden sonra ailesinden daha fazla kayıp vermek istemeyen Azize son kez Miran'ı kullanarak her şeyi bitirmeye ant içer fakat bunca yıl öldü bilinen Sultan'ın oğlu Aslan Aslanbey geçmişiyle ilgili her şeyi öğrenmiş ve adaleti sağlamak için atalarının topraklarına geri döndü. Öte yandan dizinin 40. Yeni bölümünde neler olacağını merak edenler son bölüm fragmanını izlemek isteyerek Hercai 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuyla yoğun şekilde araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Hercai 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

HERCAİ 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? ATV İLE HERCAİ 39. BÖLÜM ÖZETİ

Hercai 40. Yeni bölüm özeti ATV tarafından yayınlandı. Bu başlık altında Hercai 40. Yeni bölüm fragmanını izleyebilir ve 39. Bölüm özetini okuyabilirsiniz...Hercai 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ile Hercai 39. bölüm özeti BURADA! HERCAİ 40. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Hercai 40. bölüm fragmanını aşağıda yer alan video player ile keyifle izleyebilirsiniz...

Hercai 40. bölüm fragmanı izle | VideoHercai 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ile Hercai 39. bölüm özeti BURADA! HERCAİ 39. BÖLÜM ÖZETİ MİRAN VE REYYAN HERKESE MEYDAN OKUR!

Artık Azize'nin alacağı intikamın eli olmak istemeyen ve intikamdan vazgeçen Miran, Reyyan'la beraber kendilerine her şeyden uzak bir hayat kurmak için Midyat'tan gitmeye karar verir. Bu karar Şadoğlu ailesinde kabul görür ancak Elif'in ölümünden sonra derin bir yasa boğulan Azize Aslanbey'in iki aile için çok farklı planları vardır.Hercai 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ile Hercai 39. bölüm özeti BURADA!

Torununun ölümünden sonra ailesinden daha fazla kayıp vermek istemeyen Azize son kez Miran'ı kullanarak her şeyi bitirmeye ant içer fakat bunca yıl öldü bilinen Sultan'ın oğlu Aslan Aslanbey geçmişiyle ilgili her şeyi öğrenmiş ve adaleti sağlamak için atalarının topraklarına geri dönmüştür. Aslan'ın ortaya çıkmasıyla kartlar yeniden dağılırken sevdaları yeni bir sınavla karşı karşıya kalan Reyyan ve Miran artık Azize'nin piyonu değil, kendi oyunlarının kurucusu olarak herkese meydan okuyacaktır.Hercai 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ile Hercai 39. bölüm özeti BURADA!

...


Kaynak : https://www.sabah.com.tr