Masterchef'ten son dakika haberi: Masterchef Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı duyurdu!

MEDYA Haber Girişi : 21 Kasım 2020 23:59
Masterchef yarışması ile ilgili çarpıcı bir son dakika haberi geldi. Masterchef Uğur olarak tanınan Uğur Yılmaz Deniz hakkında bir açıklama yapıldı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, yaşanan gelişmelerin detayına yer verdi. Masterchef Uğur'un sosyal m

Acun Ilıcalı'dan çarpıcı bir Masterchef açıklaması geldi. MasterChef Uğur'un sosyal medya paylaşımları başına bela oldu. Acun Ilıcalı sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yaptığı açıklamada, Uğur'un yarışma ile ilişiğinin kesildiğini açıkladı! İşte, Masterchef Uğur olarak tanınan ve tam ismi Uğur Yılmaz Deniz olan yarışmacının ortaya çıkan Twitter paylaşımları sonrası yaşanan gelişmeler ve Acun'un açıklaması...

ACUN ILICALI DUYURDU: MASTERCHEF UĞUR'UN İLİŞİĞİ KESİLDİ

Masterchef Uğur, programın dikkat çeken isimleri arsında yer alıyordu. Sosyal medya hesabında yaptığı çirkin paylaşımların ortaya çıkmasıyla birlikte kendisine tepkiler geldi. Konudan haberdar olan Acın Ilıcalı da flaş bir karar aldı.Acun Ilıcalı yaptığı paylaşımda, "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir" ifadelerine yer verdi....MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz'in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum'da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2'de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye'ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel'de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar'da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020'nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

...


Kaynak : https://www.sabah.com.tr