Masterchef eleme adayı olan Özgül Coşar kimdir, kaç yaşında ve nereli? 2020 Masterchef Özgül ne iş yapıyor?

MEDYA Haber Girişi : 16 Eylül 2020 09:59
Masterchef'te haftanın ikinci eleme adayı Mavi takım yarışmacılarından Özgül Coşar oldu. Takımın verdiği eşit oyların ardından kaptan Furkan tarafından ismi söylenen ve eleme adayı olan Masterchef Özgül'ün hayatı hakkındaki araştırmalar da artış gösterdi.
Masterchef eleme adayı olan Özgül Coşar kimdir, kaç yaşında ve nereli? 2020 Masterchef Özgül ne iş yapıyor?

Masterchef Türkiye 2020'de heyecan devam ediyor. Zorlu programda, haftanın ilk eleme adayları da belli oldu. Takımının verdiği oylar neticesinde eşitlik çıkan ve bunun ardından kaptan Furkan tarafından verilen oy ile haftanın ikinci eleme adayı ise Özgül Coşar oldu. Yaptığı ekmek yüzünden başarısız olan ve bu yüzden eleme adayı gösterilen Masterchef Özgül'ün hayatı ise merak konusu oldu.

MASTERCHEF ÖZGÜL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Yarışmacının eleme adayı olması ile beraber, '2020 Masterchef Özgül Coşar kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor ve aslen nereli?' sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı.

İşte, Masterchef Özgül'ün biyografisi;Masterchef eleme adayı olan Özgül Coşar kimdir, kaç yaşında ve nereli? 2020 Masterchef Özgül ne iş yapıyor?

Özgül Coşar 36 yaşında. Evli ve iki çocuk annesi olan Coşar yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Çocukları için hazırladığı doğum gününde yemek aşkını keşfettiğini belirten yarışmacı, hızlı olması ve mutfakta koordineli çalışmasının kendisine avantaj sağlayabileceğini söylemişti.Masterchef eleme adayı olan Özgül Coşar kimdir, kaç yaşında ve nereli? 2020 Masterchef Özgül ne iş yapıyor?

Bir dönem butik pastane işleten Özgül Coşar, Akdeniz Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunudur. Birçok kursa katılmış, profesyonel pastacılık ve ekmekçilik eğitimi almıştır.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr