Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? 21 Eylül 2020 Masterchef kaptanlık oyunu ile mavi ve kırmızı takım kaptanı kim oldu?

MEDYA Haber Girişi : 21 Eylül 2020 21:44
Ekranların sevilen yarışma programı Masterchef kaptanlık oyunu mücadelesi bu akşam gerçekleşiyor. Geçtiğimiz gün gerçekleşen elemede yarışmaya veda eden isim Selin olmuştu. Bu hafta da yarışmacıların kıyasıya mücadelesi devam ediyor. 21 Eylül bugün gerçek
Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? 21 Eylül 2020 Masterchef kaptanlık oyunu ile mavi ve kırmızı takım kaptanı kim oldu?

Masterchef kaptanlık mücadelesi bu akşam gerçekleşiyor. Her hafta olduğu gibi iki isim kırmızı ve mavi takımın kaptanı olarak yarışmacı arkadaşlarının arasından takımlarını belirleyecek. Geçtiğimiz hafta potadaki yarışmacılardan elenen isim yarışmaya sonradan dahil olan Selin olmuştu. Haftanın ilk gününde yarışmacılar yeniden programda kalabilmek adına tüm hünerlerini gösterecek. Peki, Masterchef Kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef kaptanlık oyunu sonrası mavi ve kırmızı takım kaptanı kim oldu? İşte detaylar…

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? KIRMIZI VE MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

Masterchef kaptanlık oyunu için heyecan dorukta. Bu akşam gerçekleşecek oyunda Türkiye'de en çok tüketilen yemeklerden biri olan "içli köfte" tarifini en iyi şekilde uygulamak isteyen yarışmacılar adeta ter dökecek. Mavi ve kırmızı takım kaptanının kim olacağı ise merak konusu…Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? 21 Eylül 2020 Masterchef kaptanlık oyunu ile mavi ve kırmızı takım kaptanı kim oldu? MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam gerçekleşecek olan yarışta kırmızı ve mavi takım kaptanı belli olacak. Takımların belirlenmesiyle beraber yarışmada mücadele devam edecek.

Henüz masterchef kaptanlık oyununu kazanan isimler belli olmadı. Ancak belli olur olmaz detaylar haberimizin içersinde olacak.Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? 21 Eylül 2020 Masterchef kaptanlık oyunu ile mavi ve kırmızı takım kaptanı kim oldu? MASTERCHEF'TE GEÇTİĞİMİZ GÜN KİM ELENDİ?

Geçtiğimiz Pazar günü Tanya, Selin, Berker ise son eleme oyununda karşı karşıya geldi. Yine şefler tarafından belirlenen Ahtapotlu Nisuaz salatası'nı en iyi yapan isimler belli oldu. Mehmet, Danilo ve Somer Şefler tarafından tadım yapılması sonucu en az beğenilen tabağın sahibi SELİN bu haftanın elenen isimi oldu.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr