MasterChef´te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül 2020 MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MEDYA Haber Girişi : 16 Eylül 2020 00:35
Türk televizyonların sevilen ve uzun soluklu yarışma programlarından 2020 MasterChef´te dün olduğu gibi bugün de (15 Eylül 2020 Salı) dokunulmazlık, bireysel dokunulmazlık ve eleme adayı oyunları heyecanı yaşanıyor. Zorlu final turunun ardından ana kadrod
MasterChef´te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül 2020 MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların yakından takip edilen, uzun soluklu yarışma programı 2020 MasterChef Türkiye'de Mehmet, Danilo ve Somer Şef jüriliğinde dokunulmazlık, bireysel dokunulmazlık ve eleme adayı oyunları oynanmaya ve her hafta sonu bir yarışmacı şampiyonluk hayallerine veda etmeye devam ediyor. Öte yandan bugün yapılan dokunulmazlık, bireysel dokunulmazlık ve eleme adayı oyunlarının nasıl sonuçlandığını öğrenmek isteyen yarışmanın sıkı takipçileri MasterChef'te eleme adayı kimler oldu? Sorusuyla araştırmalarına devam ediyor. Peki, 15 Eylül 2020 Salı MasterChef'te eleme adayı kimler oldu, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYI KİMLER OLDU? 15 EYLÜL 2020 MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

15 Eylül 2020 Salı MasterChef eleme adayı kimler oldu ve bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? sorularının yanıtları ve diğer tüm ayrıntılar şöyle,MasterChef´te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül 2020 MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

2020 MasterChef Türkiye'nin 8 Eylül 2020 Salı günü ekranlara gelen yeni bölümünde dün gerçekleşen kaptanlık oyunu sonrasında mavi ve kırmızı takım ilk takım oyununda karşı karşıya geldi. Mehmet, Danilo ve Somer Şefler tarafından belirlenen tabağın yapılması istendi. Yemek listesinde yer alan yemekleri yapan mavi ve kırmızı takım arasından, Mehmet, Danilo ve Somer Şef'in tadımı sonucunda yemeklerden aldıkları puanla haftanın ilk dokunulmazlığını alan takım KIRMIZI takım oldu.MasterChef´te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül 2020 MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Öte yanda dokunulmazlık oyununda kaybeden takım olan mavi takım bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geliyor. Şefler mavi takımdan ördekli gözleme yapmasını istedi. Yarışmanın sonucunda en başarılı yemeği yapan DUYGU bu haftanın bireysel dokunulmazlık kazanan isim oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Emir yarışmanın kuralı gereği SERHAT'ı seçerek eleme potasına gönderdi.

İlk eleme adayının belirlenmesinin ardından takım içi eleme adayı oylaması yapıldı ve 2. eleme adayı ÖZGÜL oldu.MasterChef´te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül 2020 MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF MAVİ TAKIM

Furkan (Kaptan Emir Serhat Esra Özgül Duygu Celal Uğur

MasterChef´te eleme adayı kimler oldu? 15 Eylül 2020 MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM

Selin (Kaptan) Barbaros Berker Tanya Ayyüce Sefa Ebru Eray

Kaynak : https://www.sabah.com.tr