MasterChef Uğur kimdir? 2020 MasterChef mavi takım kaptanı Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

MEDYA Haber Girişi : 22 Eylül 2020 02:10
Ekranların sevilen yarışma programı 2020 MasterChef´te ana kadro yarışmacıları arasındaki kıyasıya mücadele sürüyor. Geçtiğimiz gün yapılan eleme gecesinde Selin yarışmaya veda ederken yeni haftanın mavi ve kırmızı takım kaptanları ve elemanları belli old
MasterChef Uğur kimdir? 2020 MasterChef mavi takım kaptanı Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

Türk televizyonlarının yakın dan takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de eleme gecesinin ardından bugün kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Eleme gecesinde kadroya yeni katılan Selin'in elenmesi sonrası, ana kadro yarışmacıları mavi takım kaptanlığı için ter döktü. Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin yapılmasını istediği İçli Köfte yemeğini en başarılı yapan MasterChef Uğur mavi takım kaptanlığını kazandı. Bu gelişme sonrasında yarışmanın sıkı takipçileri MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularıyla yoğun araştırmalarını sürdürüyor.

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

İzleyicilerin merak ettiği MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? sorusu cevapları ve diğer tüm detaylar şöyle;MasterChef Uğur kimdir? 2020 MasterChef mavi takım kaptanı Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz'in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum'da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2'de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.MasterChef Uğur kimdir? 2020 MasterChef mavi takım kaptanı Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

6 aylık serüvenin ardından Türkiye'ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel'de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar'da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020'nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr