Sadakatsiz yeni bölüm izle! Kanal D ile Sadakatsiz 13.yeni bölüm izle!

MEDYA Haber Girişi : 13 Ocak 2021 19:42
Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölüm ile ekranlarda yerini alıyor. Diziyi izlemek isteyenler Sadakatsiz yeni bölüm izleme linkini araştırırken yeni bölümde; Turgay, Asya´ya olan hislerini açıklayacak ancak Volkan´ın engelleri karşısın

Sadakatsiz izle! Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölüm izleme linki, medya gündemini yakından takip edenlerin gündeminde yer alıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı dizide Asya ve Volkan arasında neler olacağı merak edilirken Derin'in ne yapacağı, hangi planları devreye sokacağı ise izleyenler tarafından araştırılıyor. İşte Kanal D ile Sadakatsiz yeni bölüm izleme linki!

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM İZLE!

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

https://www.kanald.com.tr/sadakatsiz/bolumlerSADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Volkan ve Asya arasında sular durulmuyor!

Turgay, Asya'ya ona olan hislerini açıklar. Ancak Asya ve Turgay Volkan'ın markajı altındadır. Asya'yı arayan Volkan ona ateş püskürür. Ancak Volkan nefret duyduğunu söylese de etrafındakilerin yorumu farklıdır.

Asya ve Volkan arasında neler oluyor? Birbirlerine karşı ne hissediyorlar?

Derin'in yüz yüze geldiği gerçekler karşındaki tavrı merak uyandırırken, Volkan Asya'nın Turgay'la ilişkisine yönelik tepkilerini kontrol etmekte güçlük çekiyordur. Asya kendisine yapılan saldırıların arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmak için cesur adımlar atarken onu Volkan'la bir araya getirecek beklenmedik gelişme ne olacaktır?


Kaynak : https://www.sabah.com.tr