Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango İdaresi 14 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları - MPİ hızlı bilet sorgulama BURADA!

Gündem Haber Girişi : 14 Ekim 2020 20:19
Son dakika haberler - Her hafta Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi günleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal Şans ortaklığıyla Milli Piyango Online bünyesindeki MP TV canlı yayınında çekilişi yapılan ve şans oyunu severler tarafından heyecanla beklenen MPİ
Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango İdaresi 14 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları - MPİ hızlı bilet sorgulama BURADA!

Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal Şans ile Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi günleri Milli Piyango Online aracılığıyla MP TV canlı yayınında şanslı numaraları belirlenen MPİ Sayısal Loto sonuçları, bugün (14 Ekim 2020 Çarşamba) açıklanacak. MP TV ve Youtube kanalı üzerinden bugün yapılacak olan canlı çekilişte şanslı numaraları doğru tahmin ederek hayallerini süsleyen büyük ikramiyeyi kazanmak isteyen şans oyunu severler MPİ 14 Ekim Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? sorusuyla araştırmalarını sürdürüyor. MPİ 14 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve MPİ hızlı bilet sorgulama ekranını burada bulabilir, kazandıran numaralarla büyük ikramiye sorgulaması yapabilirsiniz…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI (14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA)

Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile 14 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları ile MPİ hızlı bilet sorgulama ekranını detayları şöyle;Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango İdaresi 14 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları - MPİ hızlı bilet sorgulama BURADA! SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ... SAYISAL LOTO CANLI ÇEKİLİŞ | TIKLAYINIZ SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? Sayısal Loto'nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango İdaresi 14 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları - MPİ hızlı bilet sorgulama BURADA! Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır. Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango İdaresi 14 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları - MPİ hızlı bilet sorgulama BURADA! Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz! NE KADAR KAZANABİLİRSİN? Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Kaynak : https://www.sabah.com.tr