Son dakika: Baltalimanı Polis Evi'nde yangın! Ekipler sek edildi...

Gündem Haber Girişi : 03 Nisan 2021 13:33
Son dakika haberler - Son dakika haberine göre; İstanbul Baltalimanı'nda bulunan Polis Evi Şube Müdürlüğü'nün çatısında yangın meydana geldi. Söndürme işlemleri sürüyor. İstanbul Sarıyer'deki Baltalimanı'nda bulunan Polis Evi Şube Müdü

İstanbul Sarıyer'deki Baltalimanı'nda bulunan Polis Evi Şube Müdürlüğü'nün çatısında çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile yangın daha fazla büyümeden kontrol altına alındı.

İstanbul Baltalimanı Polis Evi'nin çatısında yangınKoronavirüsle mücadele kapsamında Cumartesi uygulanan kısıtlama günü olan Cumartesi günü dün saat 12.00 sıralarında Baltalimanı Polisevinin çatısında yangın çıktı. Polisevinin çatısından dumanların yükseldiği görenler hemen itfaiyeye ve polise haber verdi.İtfaiye ekiplerinin kışı sürede olay yerine gelmesi ile birlikte çatıda başlayan yangına hemen müdahalede bulunuldu. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yollarında boş olması nedeniyle itfaiye ekipleri olay yerine çok kısa sürede ulaştı.İtfaiye ekipleri tarafından çatıda başlayan yangına kısa sürede müdahalede bulunarak yangını kontrol altına aldılar.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr