Son dakika genelge: Hafta sonu sokağa çıkma yasağı saatleri: Yasak başladı mı, bugün saat kaçta ve ne zaman başlayacak? 21 Kasım Şuan sokağa çıkma yasağı var mı?

Gündem Haber Girişi : 21 Kasım 2020 08:27
Son dakika haberler - İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan yeni tedbir kararları geçtiğimiz akşam 20.00'dan itibaren uygulamaya geçerken bugün sabah saatlerinden itibaren sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta başlıyor? Sorusuna milyonlarca vat

Son dakika haberler… Bugün belirlenen saatte başlayacak olan sokağa çıkma yasağı için geri sayım sürüyor. Milyonlarca vatandaş yasağın başlayacağı saatle ilgili olarak araştırmalarını gerçekleştirirken İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan yeni tedbir kararları genelgesinde tüm detaylara yer verilmişti. Buna göre; Şuan sokağa çıkma yasağı var mı, başladı mı? Hafta sonu sokağa çıkma yasağı ne zaman saat kaçta başlayacak? İşte Bakanlık tarafından yayımlanan son dakika genelgesinin detayları…

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ: 21 KASIM BUGÜN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Koronavirüs salgınının yayılımını önlemek amacıyla başlatılan kısıtlama süreci geçtiğimiz akşam 20.00 itibarıyla başlarken kısıtlamalardan biri olan hafta sonu sokağa çıkma yasağı ise bugün uygulanmaya başlayacak. Vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren konuya dair detaylı araştırmaya çıktı.

İşte yayımlanan İçişleri Bakanlığı genelgesinin detayları;Son dakika haberi: Yeni yasaklar ne zaman, saat kaçta başlayacak? Sokağa çıkma yasağı bugün başlıyor mu, yeni yasaklar saat kaçta başlıyor?

İçişleri Bakanlığı koronavirüse karşı son tedbirlerle ilgili genelgeyi yayımladı. Buna göre, hafta sonları saat 10:00-20:00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Üretim, imalat ve tedarik zincirleri bu kısıtlamadan muaf tutulacak.

Son dakika! Türkiye genelinde koronavirüs önlemleri kapsamında bazı kısıtlamalar başladı | Video

Koronavirüs (Covid19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından Bakanlığı koronavirüs salgını yeni tedoluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığı yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda birçok tedbir kararı alınarak uygulamaya geçirilmiştir.Son dakika haberi: Yeni yasaklar ne zaman, saat kaçta başlayacak? Sokağa çıkma yasağı bugün başlıyor mu, yeni yasaklar saat kaçta başlıyor?

2020 yılı içerisinde tüm Dünya'yı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının yayılımında/bulaşında son dönemlerde tüm ülkelerde artış yaşandığı görülmektedir. Özellikle Avrupa kıtasında bulunan ülkelerde salgının seyrinde çok ciddi yükseliş olduğu ve salgınla mücadele kapsamında birçok yeni tedbir kararları alınarak uygulamaya geçildiği izlenmektedir.Son dakika haberi: Yeni yasaklar ne zaman, saat kaçta başlayacak? Sokağa çıkma yasağı bugün başlıyor mu, yeni yasaklar saat kaçta başlıyor?

Son Dakika: Bugün sokağa çıkma yasağı var mı? Restoranlar, marketler açık mı? İşte, sokağa çıkma yasağı detayları... | VideoSon dakika haberi: Yeni yasaklar ne zaman, saat kaçta başlayacak? Sokağa çıkma yasağı bugün başlıyor mu, yeni yasaklar saat kaçta başlıyor?

BAKAN KOCA'DAN SON DAKİKA PAYLAŞIM: SOKAK KISITLAMASI YARIN

İçişleri Bakanlığı koronavirüse karşı son tedbirlerle ilgili genelgeyi yayımladı. Buna göre, hafta sonları saat10:00-20:00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Üretim, imalat ve tedarik zincirleri bu kısıtlamadan muaf tutulacak.

Koronavirüs (Covid19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından Bakanlığı koronavirüs salgını yeni tedoluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığı yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda birçok tedbir kararı alınarak uygulamaya geçirilmiştir.


Kaynak : https://www.sabah.com.tr