Son dakika haberi... Kredi faiz oranları ne kadar? Ziraat, Halkbank, Akbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları...

Ekonomi Haber Girişi : 17 Ekim 2020 09:49
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından konut satış istatistiklerinin açıklamasının ardından ev sahibi olmak isteyenler tarafından son dakika kredi faiz oranları araştırmaları hızlandı. TÜİK verilerine göre konut satışı yılın ilk 9 ayında 1.2 milyona
Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

Kredi faiz oranlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. TÜİK verilerine göre Ocak-eylül dönemleri arasında konut satışları geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 34,2 arttı. Ev sahibi olmak isteyenler TÜİK tarafından açıklanan konut satış istatistikleriyle birlikte kredi faiz oranları hakkındaki sorgulamalarını hızlandırdı. Bankalar müşterilerine çeşitli ihtiyaç - taşıt - konut kredisi oranlarını sunarken vatandaşlar da kendileri açısından en uygun kredi seçeneğine ulaşmak istiyor. Peki kredi faiz oranları ne kadar? Hangi banka ne uyguluyor?

İşte Ziraat Bankası, Halkbank, TEB, Garanti, İş Bankası, Denizbank, Vakıfbank ve diğer özel bankaların son dakika ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları...

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI:

Tüketici kredisi: 1.34
Taşıt kredisi: 1.3
Konut kredisi: 1.29Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI:

SarıPanjur Konut Kredisi: 1.29
Taşıt kredisi: 1.65
Taksitli ihtiyaç kredisi: 1.99Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

DENİZBANK FAİZ ORANLARI

Konut kredisi: 1.34
Taşıt kredisi: 1.36
İhtiyaç kredisi: 1.87

KREDİ HESAPLAMA İÇİN TIKLAYINIZSon dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

HALKBANK FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 1.31
Taşıt kredisi: 1.30
Konut kredisi: 0.99Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

AKBANK FAİZ ORANLARI:

Direkt kredi: 1.81
İhtiyaç kredisi: 1.75
Konut kredisi: 1.30
Taşıt kredisi: 1.37Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 1.30
Taşıt kredisi: 1.30
Ev kredisi: 1.25Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi 1.39
Konut kredisi: 1.31
Taşıt kredisi: 1.47Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

TEB FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 1.24
Taşıt kredisi: 1.3
Konut kredisi: 1.34Son dakika haberi: Konut satış rakamları açıklandı! Ziraat, Halkbank ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 1.19
Konut kredisi: 1.58
Taşıt kredisi: 1.61


Kaynak : https://www.sabah.com.tr